האמת על גבר אלפא
אלפא זה לא מה שחשבתם
רוב האנשים משתמשים הרבה בצמד המילים "גבר אלפא", אבל לא באמת מבינים על מה הם מדברים. המילה אלפא קיבלה משמעויות מוטעות מאוד לאורך השנים. גברים חושבים שאלפא אמיתי הוא גבר קולני ואגרסיבי, מאצ'ו קלאסי שמפתח את הגוף שלו. אולי אחד כזה שיש לו מכונית יפה ובחורות מסביבו, שכל הזמן מנסה שיראו אותו וישמעו אותו. הוא קופצני ומנסה כל הזמן לגרור תשומת לב ולהוכיח את מקומו. אבל זה לא מה שזה אומר, זוהי טעות נפוצה. אחד שמשדר שהוא אלפא יכול להיות גם רגוע, עם רגליים על הקרקע, לדבר באיטיות ולהקסים תוך כדי. כשאנשים חושבים על המושג "גבר אלפא" הם משייכים אותו לאסוציאציות שגויות מהיסוד, שבנויות על האגו שלהם, על סרטים ותוכניות טלוויזיה. גבר שקורא לעצמו אלפא סותר את הרעיון של אלפא ולכן הוא בעצם בטא. תדר של בטא הוא תדר מהיר ולא סדיר, לחוץ כמו בדיקת א.ק.ג לא תקינה. תדר של בטא הוא תדר לא מקורקע, גם אם כלפי חוץ נראה רגוע ושקט, מבפנים המחשבות שלו משתוללות ללא הפסק. גבר בטא הוא גבר אגרסיבי מדי ולא מאוזן.
גבר תטא הוא גבר עם אנרגיה עולה ויורדת במרווחים גדולים. זה גבר רגוע עד כדי עייף שכאילו מוכן בכל רגע להכנס למיטה ולהירדם. גבר תטא הוא גבר רך. גבר אלפא הוא גבר בעל תדר ביניים - מחובר לקרקע, בעל שליטה עצמית, שנמצא בכל רגע כאן ועכשיו ויודע איך לנהל את הרגשות והמחשבות שלו. אלפא הוא רך ואגרסיבי בו זמנית, הוא רגוע ושליו, מפוקס ורגוע. זה גבר שבטוח בעצמו, ויודע איך לבטא את עצמו בצורה הנכונה ביותר בזמן הראוי ביותר. 
בתדר של אלפא יש גם אלמנט של נשיות, הוא לא מפחד מהצד הזה אצלו מתוך מקום של ביטחון בגבריות שלו. גבר אלפא הוא גבר מאוזן בעל אגרסיביות-רכה. 
איזון בין האנרגיה האגרסיבית של המוח לבין האנרגיה הרכה של הגוף הוא שיוצר את האלפא. ביטחון של גבר אלפא הוא לא ביטחון שמתבטא כלפי חוץ בכוח, אלא ביטחון שמתבטא כלפיי פנים, שמאפשר לאדם לעמוד עם שתי רגליים יציבות על הקרקע. אלפא סומך על כל חלק בגוף שלו. גבר אלפא מאוזן ואמיתי, הוא גבר שבטוח במקומו, ומוציא את האמת שלו החוצה מבלי לנסות לקמט בשביל תוצאה. הוא לא מתיימר לעשות יותר דברים בשביל להעביר את טענותיו ורצונותיו, הוא מתיימר להוציא את האני האמיתי שלו בצורה הטהורה ביותר.
​​​​​​​
תהפוך לאלפא. אבל אל תצא החוצה לחפש מה זה אומר, תנשום עמוק פנימה ותגיע למקום הזה בעצמך. אלפא אמיתי הוא גבר שמאזן את האינטלגנציה של הגוף שהיא האינטיליגנציה שאנחנו מתעלמים ממנה, מתוך מרכז המהות והמיניות שטמון בנו.
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
1.
אהבתי מאוד. חומר חזק למחשבה  (ל"ת)
24/01/20 00:48
מאת: איתי
בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון