הדרך לביטחון עצמי
הדרך לשיפור עצמי מתחילה בבניית ביטחון עצמי. כשגברים רוצים לצבור ביטחון עצמי עם נשים הם לרוב ינסו לשכנע את עצמם שהם טובים מספיק בשביל אותן נשים. גבר חסר ביטחון יגיד לעצמו דברים כמו; סיימתי תיכון, צבא, פסיכומטרי, אוניברסיטה, יש לי ציונים טובים, אני מתאמן בחדר כושר כל יום, אני עובד בעבודה טובה, אני מוכשר ויפה וחכם. אבל זה לא באמת ביטחון עצמי, אלו דברים חיצוניים בעלי משמעות פחותה כשמדברים על ערך עצמי. 
עוד דבר שגברים חסרי ביטחון עושים זה להשוות את עצמם לגברים אחרים במטרה לצבור ביטחון עצמי. גברים כאלו יסתכלו על אחרים ויגידו לעצמם; הוא נראה לא טוב, זה חסר השכלה, אני יותר טוב ממנו, אני מרגיש טוב עם עצמי, אני נראה יותר טוב ואני חכם יותר ממנו ואני גם עושה יותר כסף ממנו, חברה שלו מכוערת, אני יכול להשיג בנות הרבה יותר שוות, אני בוודאות טוב יותר ומגיע לי יותר. אבל שוב, זה לא באמת ביטחון עצמי, להשוות את עצמך לאחרים לא באמת נותן ביטחון ובטח שלא מעיד על מי אתה ומה אתה שווה. 
זה הטבע האנושי, אלו פעולות שאנחנו עושים בשביל לשכנע את עצמנו שאנחנו שווי ערך, וזה באמת עובד, באותו רגע אנחנו באמת מרגישים בטוחים בעצמנו. 
אבל זוהי הבעיה, שזה עובד רק לרגע. זה לא באמת ביטחון עצמי, זה ההפך מביטחון עצמי. כל הדברים האלו מונעים ממך לעשות עבודה עצמית אמיתית ולהגיע לביטחון עצמי אותנטי.  

הדרך האמיתית להשיג ביטחון עצמי היא צבירת נסיונות. כשמדובר בביטחון מול נשים הכוונה היא לגשת, לדבר עם מישהי, שוב ושוב ושוב. זה לא יעבוד פעם ראשונה ולא פעם שנייה וגם לא פעם שלישית, זה יגרום לך להרגיש מובך, זה לא ישיג לך דייטים וזה לא יגרום לך להרגיש בטוח בעצמך באותו רגע, אבל זוהי הדרך הנכונה והאמיתית להשיג ביטחון עצמי, על ידי צבירת ניסיון. מדובר בתהליך שלוקח זמן, אבל זה תהליך איכותי ואמיתי שבסופו של דבר יגרום לך להרגיש הכי בטוח בעצמך, לעומת שכנועים עצמיים חסרי שחר שעובדים רק לרגע אחד. 
​​​​​​​
תעשה את הדבר שאתה מפחד ממנו. תן לעצמך רשות להביך את עצמך ולהכשל, כי זאת הדרך היחידה שתהפוך להיות גבר עם ביטחון. רק חזרות ואימונים בנושא שאתה לא בטוח בו יהפכו אותך להיות מומחה באותו תחום.
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון