שנת האהבה העצמית: 2020
להקדיש את השנה הזאת לאהבה עצמית: רוב האנשים מציבים מטרות לשנה החדשה כדוגמת לרדת במשקל או להרוויח יותר כסף. אבל למה הם בוחרים במטרות האלה? הם רוצים לרדת במשקל כדי להראות טוב יותר בתמונות אינסטגרם, והם רוצים להרוויח יותר כסף כדי לקנות את האייפון החדש, את התיק החדש של המותג היקר שהם אוהבים או את המכונית של החלומות שלהם. הם רוצים להרוויח יותר כסף במטרה להראות מגניבים יותר. השנה, אני רוצה לאתגר אותך להציב מטרות שלא יהיו מבוססות על חומריות או על מה אחרים יחשבו עלייך. במקום לנסות להיות עשיר יותר או להראות טוב יותר, בשביל שהסביבה תאהב אותך יותר, תקדיש את השנה הזאת ללאהוב את עצמך יותר. כאשר מדברים על לאהוב את עצמך יותר, הכוונה היא לא רק להתגבר על החולשות שלך או ללמוד איך להעריך את התכונות המיוחדות באישיות שלך - הדברים האלו הם התחלה טובה אבל הם רק הבסיס. הכוונה היא להיות באמת ובתמים מרוצה, שמח ומסופק מהחיים שלך, עד למצב שבו אתה לא מסוגל שלא לאהוב את עצמך.

האמת היא שהרבה אנשים שונאים את החיים שלהם וזה גורם להם לשנוא את עצמם. קשה לאהוב את עצמך כשנסיבות החיים שלך מבאסות. אם אתה לא מרוצה מהחיים שלך אתה לא תהיה מרוצה גם מעצמך. אז איך מתחילים? איך משנים את המצב הזה? באמצעות מציאת פתרון לבסיס הבעיה. אתה צריך להיות בסביבה שמאפשרת את זה, והכוונה היא; שיפור האיכות של החיים שלך. אם אתה יוצא עם מישהי שמשגעת אותך ונטפלת לכל דבר שאתה עושה, איך תאהב את עצמך? אם יש לך חברים שאומרים לך שאתה טיפש ושופטים אותך בכל פעם שאתה אומר שאתה רוצה לנסות משהו חדש בחיים שלך, איך תאהב את עצמך? אם אתה עובד בעבודה ששואבת ממך כל טיפת אנרגיה ושמחת חיים על בסיס יום-יומי, איך תאהב את עצמך? לנסות לאהוב את עצמך כאשר אתה תקוע בנסיבות חיים נוראיות שכאלה, זה כמו לנסות לגרום לציפור לעוף כשהיא תקועה בתוך כלוב. כמובן שיש דברים שאי אפשר לשנות, כמו לגדול במשפחה ענייה, זה מחוץ לשליטה האישית שלך. את הדברים האלו צריך לקבל ולמצות את הטוב ביותר מהם. אבל רוב הדברים הם לא מחוץ לשליטה שלך, את רוב הדברים ניתן לשנות. זו אחריות שלך ליצור את השינוי הזה. אז השנה, אני מאתגר אותך להעריך מחדש את החיים שלך ולהיות אמיתי כלפיי עצמך לגבי האושר שלך. כאשר אתה מציב מטרות לשנה החדשה, תכוון אותן לבניית סביבה טובה עבור עצמך, שבה אתה באמת מסוגל לאהוב את עצמך. תתחיל להגיד 'כן' לדברים שאתה אוהב לעשות ו'לא' לדברים שאתה שונא. אל תקבל חיים של בינוניות, כי אתה מעריך את הזמן שלך ואתה יודע עמוק בפנים שמגיע לך יותר מזה. זה אומר הקדשה של השנה הזאת לצמיחה והגשמה עצמית, אפילו אם הדברים שאתה נהנה מהם הם לא קונבנציונליים. זה אומר לכוון את החיים שלך לאושר בתנאים שלך, לא להשוות את עצמך לאחרים ולא לרצות משהו רק כי לחשבון אינסטגרם שאתה עוקב אחריו יש אותו. הדרך הטובה ביותר להגיע לאושר היא בעזרת הערכה ושיפור של שלוש עמודי התווך המרכזיים של החיים שלך.

עמוד תווך מספר 1 הוא מערכות יחסים. תבלה את הזמן שלך עם אנשים שאתה אוהב, שעוזרים לך לצמוח ותורמים משמעותית לחיים שלך. תחשוב על חברים, משפחה, בת זוג. איך הם גורמים לך להרגיש? איך הם מתייחסים אלייך? אם אתה מבין שחלק ממערכות היחסים שלך הן רעילות, תשקול לוותר עליהן. אל תבזבז זמן על אנשים שפוגעים בך, לא מעודדים אותך, או מוציאים את הרע ביותר ממך.
​​​​​​​עמוד תווך מספר 2 הוא בריאות. תדאג לגוף שלך, תאכל בריא, תשתה יותר מים, תתאמן. אל תחייה חיים של חוסר תזוזה. מעבר לבריאות הפיזית שלך, שים לב גם לבריאות הנפשית שלך. זה דבר שאנשים נוטים להתעלם ממנו. לך למטפל שיעזור לך להתגבר על טראומות מהעבר או יעודד אותך להתמודד עם אתגרים, תעשה מדיטציה בכדי להפחית חרדה, לחץ ולהגביר חוסן נפשי. הבריאות הנפשית שלך חשובה כמו הבריאות הפיזית שלך. היא הבסיס לאיך אתה מסתכל ומגיב לעולם שסביבך.

עמוד תווך מספר 3 הוא הקריירה שלך. העבודה שלך היא המקום שבו אתה מבלה את רוב שעות הערות שלך. תבדוק עם עצמך אם זה באמת מקום שגורם לך לאושר. רוב האנשים שצריכים לבחור איפה לעבוד, שואלים את עצמם איפה הם יעשו יותר כסף. אל תעשה את זה. אל תתמקד בדברים חומריים. כסף יכול להפוך אותך לשמח בטווח הקצר, אבל התמקדות בו יכולה להיות הרסנית לטווח הרחוק. תשאל את עצמך האם מסלול הקריירה שלך גורם לך לאושר, ואם הוא לא, תמצא אחד שיגרום לאושר או שתיצור כזה. שלא יעבדו עלייך שזה בסדר להתמקד בקריירה שעושה אותך אומלל. זה אולי נפוץ, אבל נפוץ זה לא בהכרח טוב. אם תבנה מחדש את החיים שלך ככה שכל אחד מעמודי התווך האלה, מערכות יחסים, בריאות, וקריירה, יעניקו לך שמחה, אני מבטיח שתהיה מופתע מכמה החיים שלך יכולים להשתנות רק תוך שנה. אני מאתגר אותך לעשות את השנה הזאת שונה. אני מאתגר אותך להעריך מחדש את החיים שלך ולהיות כנה לגמרי לגבי האושר שלך. אני מאתגר אותך להקדיש את השנה הזאת לאהבה עצמית.
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון